"napij pa vladaj"

Fortuna napila gosta, pa se popela na prvo mesto

Vreme čitanja: 1min | sre. 20.09.17. | 20:23

Hajdenhajm zaustavio Darmštat

napij pa vladajDobro se dobrim vraća, a u Fortuni očigledno dobro znaju koliko karma ume da bude bitna stvar, pa im se u večerašnjem sudaru sa Jan Regezburgom vratio velikodušan gest sa poluvremena. Klub iz Dizeldorfa tada je obradovao sve gostujuće navijače, njih 100 da budemo precizni, besplatnom kriglom piva, da bi odmah pošto je počelo drugo poluvreme postigla pobednički gol.

Trezan je ostao Emir Kujović, koji je pogotkom u  54. minutu povukao Fortunu do prvog mesta na tabeli Cvajte, pošto je Darmštat na gostovanju kod Hajdenhajma mogao samo do boda, a i za to se pomučio imajući u vidu da su domaći dva puta imali gol prednosti samo da bi se utakmica završila rezultatom 2:2.

Ajntraht iz Braunšvajga je demolirao očajni Grojter Firt sa 3:0, dok je Arminija sa 2:0 slavila na gostovanju u Drezdenu.