""

Graban dva njima, pa jedan sebi - Sanderlend protutnjao Kerou roudom

Vreme čitanja: 2min | ned. 13.08.17. | 16:24

Norič loše započeo sezonu...

Crne mačke su ugrabile prvi ceo plen u novoj sezoni! Ekipa Sajmona Grejsona tukla je kao gost Norič sa 3:1, a svu pažnju i slavu za sebe ugrabio je Luis Graban, bivši Kanarinac koji je "svojima" prvo presudio sa dva gola, a onda ih utešio tako što im je poklonio jedan pogodak, onaj počasni, pogodivši sopstvenu mrežu.

I Sanderlend i Norič uoči starta prvenstva slovili su za ekipe koje će boriti za plasman u plej-of, ali posle prva dva kola momci sa Kerou rouda definitivno nisu pokazali da su kalibar za tako nešto, za razliku od Sanderlenda.

Graban je pogađao mrežu domaćina u 27. i 72. minutu, a između se u strelce upisao Ejden Megidi. Svih 90 minuta gosti kontrolisali ritam i bili bolji, zapravo konkretniji. Konačan rezultat samo je proizvod svega viđenog na terenu...