""
""

Hajdenhajm se provukao, tužan fudbal nekadašnjih bundesligaša

Vreme čitanja: 1min | pet. 18.03.16. | 20:36

Paderborn i Duizburg odigrali bez golova, a gostima nije pomogao ni igrač više od 56. minuta

Nekada su Paderborn i Duizburg bili članovi elitnog nemačkog fudbalskog društva, a sada se bore za opstanak u Cvajti. I to bez previše uspeha.

Upravo su se ova dva tima sastala večeras u Paderbornu i odigrala bez golova u utakmici koju sigurno neće pamtiti po dobrom ni domaći ni gostujući navijači.

Duizburg je ostao zakucan na poslednjem mestu na tabeli, dok je Paderborn pretposlednji sa pet bodova više.

Domaći Paderborn je u većem delu drugog poluvremena imao igrača manje, jer je u 56. minutu drugi žuti karton zaradio Haled Neri.

Union Berlin je na svom terenu savladao Ajntraht Braunšvajg sa 3:1 zahvaljujući dvostrukom strelcu Damiru Krejlahu u drugom poluvremenu.

Fudbaleri Hajdenhajma za dlaku su izbegli poraz na svom terenu u duelu protiv FSV Frankfurta, a na kraju je bilo 2:2.

Do 81. minuta gosti su imali dva pogotka prednosti, a onda su golovima Tomasa i Halorana stigli do boda.