"Maloni"

Hal se sapleo! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 21.11.15. | 15:35

Tigrovi igrali nerešeno na gostovanju Bristol Sitiju

MaloniHal je prvoplasirani tim Čempionšipa, Hal je imao pet vezanih pobeda, gostovao je 19. ekipi na tabeli Bristol Sitiju, ali je kiksnuo i odigrao 1:1. Kada se zna da je Bristol vodio s 1:0 posle pogotka Agarda u 39. minutu ovo i nije toliko loš rezultat za Tigrove.

Hal jeste imao veći posed lopte (67 odsto), uputio je čak 17 šuteva ka golu Bristola, ali je problem a Tigrove bila činjenica da je od tog mnoštva samo četiri hica išla u okvir gola.

Posle pogotka Kjerana Agarda u 39. Minutu delovalo je da bi Hal mogao da pretrpi i treći poraz u ligi, ali je na kraju preko Šona Malonija, bivšeg fudbalera Seltika, stigao do boda koji ga drži na vrhu tabele s bodom viška ispred Brajtona koji tek treba da igra svoj meč.