""

Ikardi se naljutio na Mančinija: Zašto ja?

Vreme čitanja: 1min | ned. 03.04.16. | 23:30

Napadač Intera protestvovao posle izmene

Lepo je počelo, ali se loše završilo. I za Maura Ikardija i za njegov Inter. Kapiten Nerazura je golom u 17. minutu nagovestio trijumf nad Torinom, ali je u drugom poluvremenu morao da gleda kako njegov nekadašnji drug, sada veliki neprijatelj, Maksi Lopez, kreira preokret na Đuzepe Meaci.

Biće da se Ikardi nije naljutio samo zato što na Argentinca, što mu pre utakmice nije pružio ruku, već i na svog trenera, Roberta Mančinija. Naime, šef struke Intera je pri rezultatu 1:1, u 71. minutu, povukao Mura iz igre i na teren poslao Džonatana Bjabjanija.

Ikardi se baš iznervirao, delovalo je da se na klupi ze rezerve, neposredno posle izmene, pita zašto je baš on morao da izađe.
Bila je to taktička izmena. Ikardi je bio umoran, nije igrao tri sedmice. Nismo izgubili zato što sam njega zamenio“, pravdao se posle meča Mančini.

Pratite MOZZART i na našoj novoj Fejsbuk stranici!