Janković: Bio je penal, omeo me je dovoljno da padnem

Vreme čitanja: 1min | ned. 04.11.18. | 21:54

Crnogorski reprezentativac tvrdi da je sudija Grujić opravdano pokazao na belu tačku u derbiju sa Vojvodinom

Vezni fudbaler Partizana Marko Janković rekao je posle meča sa Vojvodinom u Humskoj da ga je Nemanja Milojević osujetio taman toliko da ne može da šutne u izglednoj situaciji i da je sudija Danilo Grujić opravdano pokazao na belu tačku.
Nikad ne komentarišem sudjenje, ali mislim da je bio čist penal. Već sam bio ispred njega i išao sam sam ka golu. Omeo me je dovoljno da padnem, da nemam situaciju da šutnem”, rekao je Janković novinarima posle meča.

Golman Rockov je u pomenutoj situaciji u 29. minutu odbranio penal Rikardu, ali je napadač Partizana uspeo da odbitak ubaci u mrežu. Na kraju je Partizan slavio sa 2:0, a drugi gol dao je rezervista Gabrijel Enake u 89. minutu.