"baš loši - igrači Kajzerslauterna"

Kajzerslautern - ubica fudbala

Vreme čitanja: 1min | sub. 10.12.16. | 14:48

Crveni đavoli i treći put uzastopce - 0:0

baš loši - igrači KajzerslauternaMinimalac Bohuma i treća uzastopna utakmica Kajzeslauterna bez gola. Ukratko epilog subotnjih utakmica 16. kola Cvajte. Crveni đavoli na dobrom putu da ubiju fudbal na "Fric Valter" stadionu. Ovaj put samo bod na domaćem terenu protiv očajnog Ercgebirge Auea, koji je u proteklih šest kola osvojio samo bod da bi danas uzeo i drugi 0:0.

Kao što rekosmo, treći put uzastopnce remi bez golova Kajzerslauterna. Na poslednjih šest utakmica tima koji je pre koju godinu plenio lepotom igre pala su samo četiri gola. U pozadini plač navijača koji su platili ulaznice.

Nešto uzbudljivije bilo je u Bohumu, pošto je Rasel Kanus u 77. minutu pogodio za 1:0 protiv Minhena 1860. Za gostujući tim svih 90 minuta odigrao je Filip Stojković. Bohum je sada u sigurnim vodama, osam bodova iznad zone ispadanja.