""
""

Kakav fudbal igraju ova deca! Čarolije Depaja i Vajnalduma u šestici PSV Ajndhovena (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 16.08.14. | 21:10

PSV pregazio Bredu sa 6:1, a apsolutno prva faca utakmice je bio sjajni ofanzivac koji je postigao dva prelepa gola

Prelepo fudbalsko veče u Ajndhovenu! Fudbal za uživanje, potezi i golovi za divljenje! Fabrika talenata sa Filips stadiona je još jednom pokazala da puca od talenta. Žrtva je bila Breda koju je PSV pregazio 6:1 na krilima sjajnih reprezentativaca Memfisa Depaja i Džordžinja Vajnalduma.

Posle 20 minuta igre, Filipsovci su načeli goste pošto je Depaj sjajno proigrao Vajnalduma koji je u trku zakucao loptu u mrežu Brede. Pet minuta kasnije, PSV je duplirao prednost. Depaj je sjajnim pasom lansirao Arijasa po desnom krilu koji je sjajnim centaršutem naterao Damčevskog da zatrese sopstvenu mrežu.

Uspela je Breda na kratko da se trgne kada Tigaduni iz penala smanjio prednost domaćih. Ali, početkom drugog poluvremena usledio je period uraganske igre čete Filipa Kokua. Od 51. do 56. minuta, domaći fudbaleri su sa tri gola izrešetali Bredu. Depaj pokazao zašto je jedan od najtraženijih mladih fudbalera Evrope i još jednom potvrdio kakav je majstor za izvođenje prekida.

Potom je usledila bomba Jirgena Lokadija na asistenciju petom Luka de Jonga.

Ipak, najlepši momenat meča je bio onaj u 57. minutu kada je Vajnaldum pogodio posle briljantne akcije domaćih fudbalera. Gledajte i uživajte...

Tačku na veliko veče PSV Ajndhovena je stavio fantastični Depaj još jednim lepim golom iz slobodnjaka. Prkatično identičnim onome iz 51. minuta.