""
""

Kanarinci opet šire krila na vrhu, Fener pobegao Bešiktašu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 12.02.16. | 21:09

Fenerbahče ponovo visoko sa vrha gleda na ostatak turske Superlige. Kanarinci su večeras na svom terenu pobedili Kasimpašu sa 3:1 u prvoj utakmici 21. kola šampionata Turske.

Najpopularniji klub u toj zemlji sada ima pet bodova više od Bešiktaša, ali i čak tri utakmice više od istanbulskih crno-belih.

Nije Fenerbačhe na stadionu Šukru Saračoglu baš tako lako došao do trijumfa kao što pokazuje rezultat na semaforu.

Ipak, u 37. minutu Dijego je uspeo da načne goste i bilo je jasno da se Kasimpaša nalazi pred porazom.

Sve dileme otklonjene su u poslednjem minutu prvog poluvremena, kada je gostujući fudbaler Titi zbog oštrog prekrašaja zaradio drugi žuti karton i isključenje, a pritom je napravio i penal.

Siguran sa bele tačke bio je Robin van Persi, a treći pogodak dao je Alper Potuk u 75. minutu. Uspeli su gosti sa igračem manje da ublaže poraz preko Sanhariba Bejeksala tri minuta pre kraja.