""
""

Kuma Babakar u 93. minutu! Fjorentina sprečila veliku bruku na Artemio Frankiju (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 04.12.16. | 22:50

Snažni Senegalac nije dozvolio veliko iznenađenje u Firenci

Ekipa koja je od septembra do decembra izgubila samo dva meča, večeras je na svom Artemio Frankiju bila na korak od prave pravcate bruke protiv Palerma. Ipak, zahvaljujući golu snažnog Kume Babakara Fjorentina je u 93. minutu srušila otpor borbenih gostiju i ponovo ih poslali na dno Serije A - 2:1 (1:0).

Sastav Eugenija Korinija bio je na dobrom da prekine niz od sedam uzastopnih poraza, ali je zabeležio i osmi, iako je to nije zaslužio igrom u drugih 45 minuta.

Sastav Paula Souze je odigrao odlično prvo poluvreme, a kao nagrada za to stigla je u 33. minutu golom Bernardeskija iz jedanaesterca. Ipak, sve je promenio odličan gol Jajala iz slobodnog udarca u 49. minutu, domaćin više nije ličio na tim iz gornjeg dela tabele, ali je ipak uspeo da osvoji tri boda, koji su ga probili na osmo mesto Serije A.