""

Lider pregazio Piroćance, Vranjancima preseo bački valcer

Vreme čitanja: 2min | ned. 04.09.16. | 20:30

Ubedljiva pobeda Mačve na stadionu kraj Nišave - 3:0

Lider Prve lige Srbije nije dozvolio nikakvo iznenađenje na gostovanju u Pirotu, gde je ubedljivo danas pregazio Radnički sa čak 3:0 i nastavio seriju pobeda. Šabački brzi voz protutnjao je kroz jug Srbije, a Mačvina forma na startu sezone ističe ovaj tim kao glavnog kandidata za plasman u Superligu dogodine.

Sjajno je ekipa Predraga Rogana otvorila meč, a povela je već u 23. minutu pogotkom iskusnog defanzivca Mladena Lazarevića. U nastavku gosti su lako uvećali prednost i zahvaljujući golovima Bojana Matića i Stefana Milosavljevića zadržali su stoprocentan učinak na vrhu tabele gde imaju sve četiri pobede i 12 bodova na kontu.

Važnu pobedu zabeležila je i ekipa Odžaka, koja je danas bila domaćin Dinamu iz Vranja na stadionu Bačke u Bačkoj Palanci, ali je to nije omelo da slavi. Golovima Petra Mudreše i Marka Matijaševića sredinom prvog poluvremena ekipa iskusnog trenera Mome Raičevića upisala je i drugu pobedu u sezoni i istakla kandidaturu za visok plasman u Prvoj ligi.

/Golubović 21, 85, Piščević 36, Milenković 84/

ČSK Pivara – Budućnost Dobanovci 4:2 (4:0)
/Nikodijević 2, 39, Davidov 8, Vukasović 50 – Subotić 71. penal, Vladisavljević 75/

Odžaci – Dinamo Vranje 2:0