""

Lokomotivu zgazio brzi voz iz Krasnodara, potonuo i Spartak! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 01.11.15. | 19:30

Kubanj sjajnom igrom u prvom poluvremenu demolirao goste iz Moskve – 6:2

To Krasnodar ne pamti. I teško da će ikad videti nešto slično. Možda su igrači  Kubanja pobedom u kup duelu sa Spartakom najavili bolje dane, ali niko od navijača tog kluba nije očekivao da će se njihovi ljubimci  tako brutalno poigrati sa drugim velikanom iz glavnog grada Rusije, Lokomotivom – 5:2.

Ekipa Krasnodara koja je na prethodne četiri utakmica postigla pet golova danas je to uradila za samo 34 minuta. Skupocene zvezde Lokomotive izgledale su kao obični amateri. Odbrana gostiju bila je prava „kuća na promaji“, pa je golman Giljereme imao ulogu gligenog goluba.

Kubanj je postizao golove iz svih pozicija. Odbrana Lokomotive nije mogla da pohvata i domaće igrače, a završni čin gaženja gostiju usledio je u 38.minutu kada je Ignjatijev direktno iz kornera prevario Giljermea.

Vezista Kubanja se hvatao za glavu ne verujući šta se dešava. Lokomotiva se trgla u nastavku, postigla dva gola, ali nije uspela da spreči bruku.

Nije bio ovo dan za ekipe iz Moskve. Putevima Lokomotive krenuo je i Spartak. Crveno-beli su na svom terenu poraženi od Urala, a jedini gol postigao je Aasavedo u 80.minutu.