""

Ludilo na Balaidosu: Đirona ima devet života! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 29.09.17. | 22:56

Selta ispustila pobedu - 3:3

Zna ta Đirona da igra fudbal! Klub iz Katalonije, koji se nalazi pod šapom Mančester Sitija, mogao je da ima i bolji bodovni saldo. Ali niko ne može da porekne da imaju hrabrost i da su ofanzivno potentni. U to su se uverili i fudbaleri Selte. Posle vatrometnog meča na Balaidosu je ispisan remi: Selta - Đirona 3:3.

A početak meča je bio sjajan. Bar što se tiče golova. Tim iz Viga je poveo već u osmom minutu pogotkom Sista, ali samo 120 sekundi kasnije izjednačio je Portu.

Stuani je doveo Katalonce u vođstvo, ali je Gomez u 16.minutu vratio utakmicu na početak. Uz četiri pogodka, videli smo i pregršt šansi na obe strane. Đirona se odlučila da iz kontri pokušava.

Njihova taktika je slomljena u u 76.minutu kada je pogodio Vas. Ali Đirona je pokazala da ima mnogo života. Navijači Selte su verovatno upisali trijumf. Tako nije mislio Huanpe koji je Đironi doneo veliki bod pogotkom u 86.minutu.