""

Majstor Stojiljković brži od pištaljke, Braga jedva do boda (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 22.08.16. | 23:14

Srpski napadač i brzo ušao u formu na početku sezone

Kakav početak sezone u Primeiri za srpskog napadača Nikolu Stojiljkovića. Tek je prvo kolo, a doživeo je da navijači gledaju u njega kao spasioca u utakimici sa gostujućim Rio Aveom.
Utakmica je završena remijem 1:1, a srpski internacionalac je u drugom minutu sudijske nadoknade, kada su se već mnogi pomirili sa porazom, zatresao protivničku mrežu.

Da uspeh bude veći za Stojiljkovića, on je pogodio posle samo 20-ak minuta na terenu, jer je u finišu meča zamenio Vilsona Eduarda.

Prethodno je ekipa Rio Avea povela u 40. minutu preko Pedra Moreire i tada je već ušla nervoza među domaće navijače.

Bivši defanzivac kragujevačkog i niškog Radničkog, odnosno Vojvodine, Lazar Rosić presedeo je ceo meč na klupi Brage.