"Rosi"

Malo je jedan Đuzepe Rosi: Levante sve bliži Segundi (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 19.03.16. | 22:24

Deportivo slavio s 2:1 posle autogola golmana Dijega Marina

RosiLevante tone sve dublje. Klub iz Valensije u svojim redovima ima fenomenalnog Đuzepea Rosija, ali jedan takav majstor nema dovoljno dobu podršku. Levante je poražen na gostovanju Deportivu La Korunji (1:2), a odlučujući gol je bio zapravo autogol golmana Dijega Marina.

Domaći su došli u prednost u 43. minutu preko Luisa Alberta. On je napravio dve-tri jako lepe varke u petercu protivnika i postigao gol s kojim je Deportivo otišao s prednošću na odmor.

Na startu drugog poluvremena malo magije prosuo je Đuzepe Rosi. Bivši fudbaler Mančester Junajteda, Njukasla, Parme, Viljareala, Fjorentine napravio je prelepe driblinge, pokazao koliko ima dobru tehniku i postigao gol koji se na kraju pokazao kao utešan jer je golman Dijego Marino postigao autogol u 85. minutu.

Lopta je posle šuta Lukasa pogodila stativu, ali se potom odbila ka golmanu Marinu i ušla u gol.

Levante posle ovog meča zauzima poslednju poziciju sa 24 boda. Granada koja je prvi tim van opasne zone ima 28.