""
""

Mašinovođa Majkon upalio Lokomotivu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 05.11.16. | 18:33

Konačno su navijači moskovske Lokomotive videli ubedljivo izdanje svoje ekipe. Železničari su u ruskoj prestonici pregazili Anži sa 4:0 u poslednjem subotnjem duelu 13. kola Premijer lige.

Sada su Moskovljani konačno malo došli do daha i stabilizovali se izvan zone ispadanja na tabeli. Ovo je Lokomotivi bila tek treća prvenstvena pobeda.

A najzaslužniji za uspeh Lokomotive bio je Brazilac Majkon koji se dva puta upisao u strelce, i to već u trećem i četvrtom minutu.

Već tada bilo je jasno da se ekipi iz Dagestana nikako ne piše dobro, a potvrda toga stigla je na početku drugog poluvremena.

U 50. minutu Manuel Fernandeš je povisio na 3:0, a konačan rezultat postavio je Aleksandar Samedov 10 minuta kasnije. Srpski defanzivac Nemanja Pejčinović odigrao je celu utakmicu za Lokomotivu, dok je napadač Petar Škuletić zamenio Majkona u 82. minutu.