"ARENA U MOSKVI"

Moskovljani posustaju, Kubanj dominirao i odneo samo bod sa Otkritije Arene (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 04.04.15. | 20:09

Sparak se borio za goli život i nekako izvukao živu glavu, a mesto u Evropi izmiče sve dalje i dalje...

ARENA U MOSKVIKakvo popodne za moskovkse klubove u Premijer ligi Rusije. Tri tima iz prestonice i ukupno tri boda, a lako su mogla da budu i samo dva, da su golgeteri Kubanja imali malo više sreće pred golom Spartaka. Na kraju na velelepnom zdanju u glavnom gradu Rusije, Spartak Moskva – Kubanj 1:1 (1:0).

Muratu Jakinu se sve više drma klupa Spartaka, a posle još jednog kiksa na domaćem terenu, ovog puta protiv Kubanja, mogla bi da ubrza smenu Švajcarca. Spartak je sada već velikih sedam bodova iza drugoplasiranog CSKA koji sa te pozicije ide u kvalifikacije za Ligu šampiona, što je bio cilj Spartaka pred ovu, kao i pre svake sezone.

Kombarov je iz penala doveo domaće u vođstvo u 22. minutu, prednost koju je Spartak uspeo da sačuva do kraja prvog poluvremena. Iako je Kubanj je pokazao da je tim vredan svakog poštovanja i da je zaslužio da sa sobom ponese tri boda u Krasnodar, gubio je u Moskvi sve do 61. minuta.

Ugo Almeida je ostao na klupi, a kada je umesto Bal​dea ušao u igru u 53. minutu odmah je stvarao velike probleme odbrani Spartaka, pa je samo osam minuta kasnije Tkačev pogodio mrežu Moskovljana.

Na žalost gostiju koji su do kraja kidisali na gol Spartaka, na semaforu je ostalo 1:1, što će obe ekipe ostaviti delom razočarane, delom zadovoljne.