""
""

Nastavlja se patnja navijača Boltona (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 30.11.15. | 22:55

Tužni Bolton nastavlja da ljuti svoje navijače. Ovaj put Vonderersi su na svom stadionu odigrali 1:1 protiv Brentforda u poslednjoj utakmici 18. kola engleskog Čempionšipa.

Bolton je ostao i posle ovog remija na poslednjem mestu na tabeli, a radi se o ekipi koja ima samo jedan trijumf ove sezone. A i on se desio davno, još 12. septembra protiv Vulverhemptona.

Iz tog ugla, Brentfordu ovaj remi dođe kao neuspeh, jer se radi o timu koji zauzima mesto u gornjem delu tabele.

Gosti su poveli već u 10. minutu lepim golom Čelsijevog klinca na pozajmici, Džona Svifta koji je zavrnuo loptu sa ivice kaznenog prostora.

Malo, ali samo malo radosti navijačima Boltona doneo je Nil Dansa izjednačujućim pogotkom u 65. minutu.