""
""

Ne pomaže ni Piskavac, OFK klizi ka Srpskoj ligi

Vreme čitanja: 1min | pet. 10.03.17. | 16:10

Romantičari poraženi na Karaburmi od BSK Borče (0:1) na premijeri 17. kola Prve lige Srbije

Ambiciozno su na Karaburmi najavljivali tokom zime seriju pobeda i pohod na opstanak u Prvoj ligi Srbije, ali ni posle dva prolećna kola nema trijumfa na kontu Romantičara, koji ostaju zakucani na dnu table.

Tri boda sa Omladinskog stadiona odneo je danas BSK iz Borče koji je u premijernom meču 17. kola savladao OFK Beograd sa 1:0.

Nije ovo bio preterano zanimljiv duel, igrači oba tima bili su poprilično nekonkretni u većem delu utakmice, pogotovo u prvom poluvremenu, a domaćin je posle gužve u šesnaestercu kažnjen u 78. minutu. Prethodno je talentovani Damjan Gojkov pogodio prečku Borčana u 63. minutu.

Ekipa Ljubiše Stamenkovića Piskavca posle novog poraza ostaje na samom začelju sa devet bodova, što je devet manje u odnosu na poziciju koja garantuje opstanak među prvoligašima naredne sezone i smeši im se Srpska liga Beograd.

Borčani su, sa nova tri boda, pobegli iz opasne zone.