""
""

Palermo ispustio Karpi (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 30.01.16. | 17:07

Ekipa Karpija očigledno nikako ne leži Palermu. Ni u Seriji B prošle sezone, a ni ove u elitnom italijanskom fudbalskom društvu. Sicilijanci su osvojili samo bod na gostovanju Karpiju (1:1) u prvom meču 21. kola šampionata Italije.

Imao je Palermo rezultat u igru do završnice utakmice, ali je onda u 74. minutu kada je Eduardo Goldaniga skrivio penal, a siguran sa bele tačke bio je Mateo Mankozu.

Bilo je i povika gostujućih fudbalera na sudiju Nikolu Ricolija što je uopšte svirao penal, ali on im je odgovorio žutim kartonom za Aljaza Strunu.

Sicilijanska ekipa dobro je počela utakmicu i povela u 24. minutu pogotokom starog lisca Alberta Đilardina, posle asistencije Oskara Hiljemarka.

Inače, prošle sezone u Seriji B ekipa Karpija je oba puta slavila protiv Palerma, dok je u prvom meču u ovoj bilo nerešeno – 2:2.