"Todor Radojević, strelac za Partizan"

Partizanova deca stala korak do pobede

Vreme čitanja: 1min | pon. 16.06.14. | 18:04

Crno-beli na „Turniru prijateljstva“ remizirali sa Veležom – 1:1

Todor Radojević, strelac za PartizanMalo je nedostajalo da i drugi srpski predstavnik zabeleži pobedu na startu „Turnira prijateljstva“ u Bijeljini. Posle Crvene zvezde, dečaci Partizana (generacija 2000. i mlađi) su bili na dobrom putu ka premijernom trijumfu, ali su morali da se zadovolje bodom proitv Veleža – 1:1 (0:0).

Posle izjednačene igre u većem delu susreta, izabranici Slađana Šćepovića poveli su u 37. minutu, golom Todora Radojevića, koji je sjajno završio kontranapad beogradskog sastava. Svega četiri minuta kasnije, grešku odbrane Parnog valjka kaznio je Agović, pogodio mrežu Aleksandra Simića i doneo zasluženo izjednačenje timu iz Mostara.

Osim večitih rivala, učesnici „Turnira prijateljstva“ su još Rijeka, Želejzničar, Sarajevo, Budućnost, Vardar, Osijek, Velež, Olimpija, Dinamo, Vojvodina i banjalučku Borac, dok je specijalni gost italijanski velikan Milan.

Turnir će trajati do 21. juna, a kompanija MOZZART je jedan od glavnih sponzora.

(FOTO: Screen shot)