""
""

Pesma Napolitanaca ponovo se čuje! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sre. 16.12.15. | 21:19

Fudbaleri Napolija prošle nedelje nisu uspeli da savladaju Romu u Seriji A, ali se odmah vratila na pobednički put, a to je na svojoj koži osetila Verona u osmini finala Kupa Italije – 3:0.

Ekipa Mauricija Sarija čini se, prilično je rutinski stigla do trijumfa na stadionu San Paulu.

Postavljalo se samo pitanje sa koliko golova razlike će trijumf biti izražen, a Napolitanci su večeras imali i neiskorišćeni penal.

Već posle uvodnih 15-ak minuta ekipa Napolija rešila je pitanje pobednika. U četvrtom minutu domaćina je u vođstvo doveo Omar el Kaduri, a osam minuta kasnije duplirao ga je Dris Mertens.

Marek Hamšik u 74. minutu nije uspeo da iskoristi najstrožu kaznu, ali je u nastavku akcije Hoze Kaljehon postavio konačan rezultat.

Srpski internacionalac Boško Janković odigrao je svih 90 minuta za ekipu Verone koja ove sezone nema ni pobedu u Seriji A.