""

PLS: Dinamo ubedljiv u Vranju, minimalac Sinđe u Jagodini

Vreme čitanja: 1min | sub. 26.08.17. | 21:10

Već se izdvojile dve ekipe s maksimalnim učinkom

Ako je suditi na osnovu početna dva kola Prve lige, kandidati za najviši plasman, odnosno prve dve pozicije koje vode u elitni rang, su vranjski Dinamo i beogradski Sinđelić.

Dinamo je početno slavlje iz Zemunela oplemenio „trojkom“ na svom terenu protiv Inđije. Ekipa Dragana Antića slavila je sa rutinskih 2:0, zahvaljujući pogocima Mlađana Stevanovića u 22. i Nemanje Milovanovića u 74. minutu.

Za to vreme, Sinđelić je slavio u Jagodini, oborivši na pleća osvajača Kupa Srbije iz 2013. golom Nenada Stankovića iz 23. minuta.

Na čak tri utakmice današnjeg programa nije bilo golova (u Novom Sadu, Gornjem Milanovcu i Bačkoj Topoli), ali su zato čak četiri viđena u Čelarevu. Novi Pazar je preko Ibrahima Arifović (18) i Dejana Vukomanovića (20) stekao značajnu prednost, ali je Nikola Popović s dva gola (55, 67) doneo prvi bod u sezoni ČSK-u.