PLS: Sinđelić prokockao 2:0, Borčani zgazili Đavole, Kolubara eksirala ČSK

Vreme čitanja: 2min | sre. 06.04.16. | 17:30

Strelci raspoloženi na tri zaostala meča Prve lige Srbija

Damnjanović (Sinđelić)

Dok je većina prvoligaša odmarala danas, na teren su morali klubovi koji su propustili okršaje iz 17. i 19. kola, a današnje tri utakmice obeležila je veoma dobra efikasnost, jer je na svakom meču palo tri ili više pogodaka.

Najbolji posao odradila je Inđija, koja je na svom Igralištu kraj pruge preokrenula veliku prednost Sinđelića u drugom poluvremenu i savladala ga sa 3:2 (0:2). Beograđani su poveli golovima u 13. i 17. minutu, ali su u nastavku puleni Gorana Lazarevića totalno pali, što su Sremci iskoristili i zabeležili važan trijumf za miran nastavak trke u sredini tabele.

Zanimljiv meč viđen je i u Lazarevcu gde je Kolubara savladala ČSK sa 2:1 (0:0). Posle zanimljivog, ali ne i efikasnog prvog poluvremena, domaćini su u nastavku bili spretniji i srećniji, pa su zabeležili važan trijumf kojim su krenuli ka opstanku, iako su još na poziciji koja vodi u Srpsku ligu.

Iznenađenja nije bilo u Kragujevcu, gde je novi srpskoligaš Radnički zabeležio i 15. poraz u sezoni. BSK iz Borče je iskoristio pad nejakih Crvenih đavola u nastavku, pa je sa tri laka komada u mreži domaćina zaokružio trijumf na Čika Dači - 0:3 (0:0).