"Kubanj postiže gol"

Pobeda, poraz, pobeda, poraz... Spartak nastavio „savršenu“ cik-cak formu, Terek razmontirao Ufu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 19.09.15. | 19:53

Već posle 36 minuta Kubanj obezbedio prvu pobedu u sezoni

Kubanj postiže golPrva pobeda za Kubanj - i to kakva! U Krasnodaru je stradao Spartak iz Moskve, a konačan rezultat glasi 3:0. Zamimljivo, ovo je šesti meč zaredom da Spartak naizmenično beleži pobede i poraze i sada se nalazi na četvrtom mestu sa 16 osvojenih bodova.

Domaćin je odmah stavio do znanja Moskovljanima da se neće lepo provesti. U devetom minutu Arsen Kabulov je prelepo zahvatio loptu i iz poluvoleja zakucao loptu u gol Spartaka.

Taman kada su se Moskovljani opasuljili od primljenog gola, usledio je još jedan šok. U 36. minutu Lorenco Malgareho je na asistenciju Vladislava Ignjaceva. A upravo on je stavio tačku na i u 87. minutu za konačnih i ubedljivih 3:0.

Prethodno su se sastali Terek iz Groznog i Ufa. Domaćin je baš bio grozan jer je ispratio goste sa četiri gola u mreži (4:1), a dvostruki strelac na meču bio je Brazlac Hoze Maurisio