Počela je Prva liga Srbije: Metalac primio gol posle 598 minuta! Slave Novi Pazar i Mojsilović

Vreme čitanja: 1min | pet. 09.03.18. | 18:01

Metalac kiksirao u prvom prolećnom kolu - 1:1

Došao je kraj fenomenalnoj seriji Metalca iz Gornjeg Milanovca! Ekipa Miloša Kruščića mogla je da ovog kola da se pohvali činjenicom da njihov golman nije vadio loptu iz mreže 598 minuta Međutim, odličnoj seriji ekipe iz Šumadije došao je kraj.

Metalc nije otvorio prolećnu sezonu u Prvoj Ligi Srbije kako su navijači očekivali, pruživši mogućnost Proleteru iz Novog Sada da mu se opasno približi: Metalac - Novi Pazar 1:1.

Vrlo borben i taktički meč videli smo u Milanovcu. Domaćin je bolje otvorio utakmicu i poveo pogotkom Svojića u 18.minutu iz opravdanog dosuđenog jedanesterca. Imali su domaći šanse da zatvore meč. Ukrajinski štoper Bondarenko je pogodio stativu. Ubrzo posle toga videli smo izjednačenje. Odličnu akciju ekipe novog trenera Stevana Mojsilovića krunisao je Lakota.