""

Predator Prijović nema milosti, PAOK opet na vrhu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 21.01.18. | 16:30

Solunski klub pobedio Apolon sa 3:0, reprezentativac Srbije dao treći gol

Prijović trese li, trese. PAOK je opet na vrhu grčke Superlige, makad na nekoliko sati i to posle pobede u Solunu nad Apolonom od 3:0 u meču 18. kola.

Reprezentativac Srbije nastavio je golgetersku seriju i potvrdio da se nalazi u dobroj formi. On je golom u prvom minutu sudijske nadoknade postavio konačan rezultat.

To je Prijoviću bio 13. pogodak u svim takmičenjima ove sezone, a PAOK je upisao devetu uzastopnu pobedu.

Solunska ekipa je danas već posle prvog poluvremena rešila pitanje pobednika i povela sa 2:0. U 27. minutu mrežu gostiju načeo je Robert Mak, a prednost je duplirao Emanuel Kone augotolom u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena.

Inače, PAOK-u je posao bio olakšan od 84. minuta, kada je drugi žuti karton i isključenje zaradio španski defanzivac Fonsi.

(FOTO: Printscreen)