"Aleks"
"Aleks"

Preokret PSŽ-a, Aleks „oteo“ trofej Bordou (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 03.08.13. | 23:11

Sveci u finišu i sudijskoj nadoknadi vremena kaznili prerano slavlje Žirondinaca - 2:1

AleksPrerano slavlje i te kako se obilo o glavu Bordou. Žirondinci su imali minimalnu prednost u Superkupu Francuske, kada je Seva postigao gol u 38. minutu, a onda su u finišu meča i sudijskoj nadoknadi sve prosuli. Prvo je poništen čist gol Zlatana Ibrahimovića, što je samo naljutilo svece. Hladan tuš za uslovno rečeno goste je usledio u 82. minutu, kada je Ongenda izjednačio, adok su svi očekivali produžetke brži od sudijske pištaljke bio je Aleks i i golom u 90+5 minutu doneo prvi ovosezonski trofej PSŽ.

Loran Blan je tako sezonu startovao na najbolji način, ali se videlo da mnogo toga ne štima u timu koji je prepun asova. Jer, najveća prepreka na putu ka odbrani šampionskog trona, Monako, ubedljivo je savladao Totenhem 5:2.