""
""

Sedam plus u Ajndhovenu: Bombaš Gučanejad džabe pucao, PSV-u dovoljno 60 sekundi! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 22.01.17. | 18:43

Posle ludog finiša PSV savladao Herenven – 4:3

Bombaš iz Irana Gučanejhad je uzalud pucao na stadionu PSV-a, zastava Herenvena se nije zaviorila u Ajndhovenu.

Posle ludog meča PSV je uspeo da slavi protiv tima sa severa Holandije i na taj način ostane živ u šampionskoj trci – 4:3 A činilo se da će napadač Herenvena Gučanejhad uništiti velike ambicije PSV-a.

Iranskom globtroteru, koji je slavu tamošnjeg fubala pronosio i po Engleskoj, je večeras sve polazilo za nogom. Plesao je utakmicu karijere, a to je moglo da se nasluti u petom minutu kada je sjajno izbegao ofsajd zamku, a potom još bolje realizovao asistenciju Larsona.

PSV je do poluvremena, golovima Propera i Pereira preokrenuo rezultat, međutim Gučanejhad je činio čuda. Golovima u 54. i 80.minutu je doveo Herenven u vođstvo. U međuvremenu je Pereiro promašio jedanesterac.

PSV je bio u velikom problemu. Međutim, za samo 70 sekundi je uspelo da zaokruži lud meč. Igrao se 89.minut kada je Van Ginkel izjednačio, a koji trenutak kasnije na stadionu u Ajndhovenu je zavladala euforija. Ponovo je pogodio Meksinanac Moreno.