""
""

Sent Etjen prebacio pritisak na Lion, Evijanu ne pomaže ni Ninković

Vreme čitanja: 1min | ned. 21.12.14. | 18:56

Sada su na potezu Biševac i saigrači, koji se takođe nalaze na trećoj poziciji, ali imaju meč manje i gostuju Bordou

Očekivano i bez bilo kakvih problema! Sent Etjen je rutinski slavio protiv Evijana sa 3:0, izjednačio se sa Lionom na trećoj poziciji koja vodi u kvalifikacije za Ligu šampiona i prebacio pritisak na Biševca i saigrače, koji imaju meč manje i gostuju Bordou.

Domaći su već posle dvadeset minuta imali dva prednosti pošto su precizni bili Gradel i Van Volsfinkel, a gostima nije pomogao ni ulazak u drugom poluvremenu kreatora igre Miloša Ninkovića, jer je Amuma u 65. minutu stavio tačku na ovaj meč.

Evijan je ovim porazom, trećim u nizu, ponovo završio u provaliji i, kako stvari stoje, do kraja sezone vodiće tešku borbu za opstanak.

LIGA 1 - 19. KOLO

Lans - Nica 2:0 (1:0)