Šervud: Vertongen je očajan, ne zna da trči, ne zna da igra odbranu! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | čet. 04.12.14. | 14:10

Belgijski štoper partijom protiv Čelsija nije oduševio navijače, ali ni bivšeg trenera

Remi dribla vertongena

Totenhem je doživeo još jedan poraz u nizu na Stamford Bridžu i tako nastavio crnu seriju koja traje još od 1990. godine otkada Sparsi nemaju pobedu u gostima protiv Plavaca! Ovoga puta rezultat je bio 3:0 za Čelsi, a jedan od lošijih u timu gostiju bio je  Jan Vertongen, na šta su se osvrnuli engleski mediji, ali i bivši trener Totenhema - Tim Šervud.
Vertongen je tako očajan, ne zna da trči. On ne zna da igra odbranu!“, rekao je Šervud.

Možda bi mali alibi za Belgijanca bio to što se on malo bolje snalazi na poziciji levog beka, a protiv Čelsija je igrao štopera i nije se snašao kako se to od njega očekuje. To se najbolje moglo uočiti prilikom trećeg pogotka Plavaca, kada je Loik Remi protutnjao pored Vertongena a zatim ga lagano dobio u duelu i postigao pogodak. Bio je to razočaravajući momenat za sve navijače Sparsa.

Pored ovog pogotka Remija, strelci su bili i Eden Azar u 19. minutu, kao i neverovatni Didije Drogba u 22. minutu utakmice. U sledećem kolu Premijer lige Čelsi gostuje Njukaslu, a Totenhem dočekuje Kristal Palas. Utakmice se igraju 6. decembra.

(FOTO:Action images)