""

To se zove dresura bukureštanskih Crvenih pasa! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 30.10.17. | 21:50

Vitorul pregazio Dinamo u Bukureštu

Šampion je ušao u seriju. Vitorul je kao gost demolirao bukureštanski Dinamo sa 4:0 u poslednjoj utakmici 16. kola rumunske Lige 1 i najavio da se vraća u borbu za vrh tabele.

Ekipa Vitorula tako je još jednom pokazal da nikako ne leži Crvenim psima iz prestonice jer su ih pobedili peti put u poslednjih osam mečeva u Bukureštu.

Već do polovine prvog poluvremena branilac titule prvaka Rumunije imao je ubedljivu prednost. Prvo je Aurelijan Ćitu u sedmom minutu načeo domaćina, a u 22. minutu vođstvo je duplirao George Tukudean.

Još dva pogotka u drugom poluvremenu osigurala su važan trijumf Vitorulu. Na 3:0 povisio je Brazilac Erik, a konačan rezultat postavio je Jonut Vina 10 minuta pre kraja utakmice.

Fudbaleri Botošanija vratili su se na pobednički put kada je u pitanju rumunski šampionat, pošto su kao gosti savladali Sepsi sa 2:0. Prvi gol dao je Laurentiju Bus u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena, a konačan rezultat postavio je Mihaj Bordeanu u 55. minutu.

Domaća ekipa je utakmicu završila sa igračem manje, pošto je u 79. minutu drugi žuti karton i isključenje zaradio Atila Hadnađi.