""
""

Utakmica večeri u Brižu: Bašakšehir stigao od 0:2 do 3:2, ali nije pobedio! Densvil iz drugog slobodnjaka najavio pakao u Istanbul (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sre. 26.07.17. | 23:07

Šest golova na Jan Brejdel stadionu

Kakav meč u Brižu – totalni fudal na Jan Brejdel stadion! Klub Briž i Bašakšehir odigrali su nerešeno 3:3, u utakmici velikih preokreta i najavili još jedan pakleni okršaj za sedam dana na Fatih Terim stadionu.

Dva tima su za 90 minuta igre u nekoliko navrata išla od popune blistavosti, do potpunog ponora, pa je konačan rezultat bio najravnopravniji i objektivno daje veće šanse turskom timu u revanšu. Ipak, Bašakšehiru je bilo potrebno dobrih sat vremena da shvati da nije ništa slabiji od belgijskog tima. Briž je na krilima snažne podrške sa tribina pooveo već u petom minutu preko Emanueala Denisa, a kada je Stefano Densvi dao prvi gol iz slobodnog udarca na ovom meču izgledalo je da bi ekipa Abdulaha Avčija mogla da pretrpi pravu katastrofu.

Ipak, iz minuta u minut, a posebno na početku drugog poluvremena bilo je jasno da bi gosti mogli da se vrate u igru i to su konačno učinili u 59. minutu preko iskusnog Marsija Mosoroa. Na krilima tog gola stiglo je i samopouzdanje u redovima turskog vicešampiona, pa je Rodrigo Elija u 63. minutu izjednačio na 2:2. Tu nije bio kraj, za potpuni preokret je bio odgovoran Mosoro, svojim drugim golom na utakmici.

Tada je izgledalo da će turski tim uspeti da dođe do pobede, ali je ovo ipak bilo veče fantastičnog Stefana Densvila, koji je svojim drugim golom na utakmici postavio konačan rezultat utakmice.