""

Vasluj ne zna da stane, brojali do osam!

Vreme čitanja: 1min | sub. 19.04.14. | 18:35

Rezultat koji se retko viđa, Brašov pretrpeo artiljerijski napad

Da li možete da se setite kada je neki tim pobedio rezultatom 8:1(4:1)? Upravo to se danas dogodilo u Ligi 1, Vasluj je sipao golove u mrežu Korone Brašov kao iz šale, na kraju su se zaustavili na osam, a pustili su protivnike da postignu i utešni. Mada za ovakvu bruku teško da ima utehe.

Prežaljeni Brašov nije imao katastrofalnu gol razliku pre ovog meča, ali sve su to nadoknadili igrači žuto-zelenih. Madson je prvi upisao svoje ime na listu strelaca, Antal je iz penala povisio na 2:0, usledio je gol Forike za nadu igrača Brašova, ali ona je brzo ugašena golovima Balaura i Viveirosa.

Temvandžera je u drugom poluvremenu za tri minuta postigao dva gola, onda je strelac drugog gola upisao novi gol, a tačku na rezultat stavio je Musat u 86. minutu.

U drugom subotnjem meču Kluž je rutinski savladao Čahlaul golovima Tade i Čanturije 2:0 (1:0).

Liga 1 - 28. kolo

Gaz Metan - Ocelul 0:2 (0:1)