""

Žogo Bonito u Sent Etjenu! Zeleni opet pobeđuju, a imaju i novog supertalenta (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 25.09.16. | 17:10

Valja napomenuti da su gosti od 43. minuta igrali bez isključenog Franka Berije

Fudbaleri Sent Etjena počeli su konačno da se oslobađaju etikete „kraljevi remija“ koju su dobili na samom početku sezone. Zeleni su danas na svom terenu, ne bez muke, savladali Lil sa 2:1 u meču sedmog kola francuske Lige 1.

To je Sent Etjenu bila druga pobeda u poslednjih sedam mečeva, naravno, ostalo su bili remiji.

Ni u današnjoj utakmici nije moglo bez muke, mada to ne bi moglo da se zaključi na osnovu konačnog rezultata na semaforu.

Bez dileme, najlepši detalj utakmice bio je drugi gol Sent Etjena u 72. minutu, posle sjajne akcije i igre domaćih fudbalera na jedan dodir. Brz napad golom je krunisao mladi Arno Nordin, koji je postao drugi najmlađi strelac Sent Etjena u Ligi 1 sa 18 godina i tri meseca.

Prvo mesto u ovoj kategoriji drži Kurt Zuma koji je 2012. sa 17 godina i dva meseca bio strelac za Sent Etjen.

Kada je u pitanju današnji meč sa Lilom, prvi gol za domaće dao je Robert Berič, slovenački internacionalac u 63. minutu.

Valja napomenuti da su gosti od 43. minuta igrali bez isključenog Franka Berije. No, to im nije smetalo da u 80. minutu Siveli smanji na 2:1 unese dozu neizvesnosti u duel.

Ipak, sve dileme je otklonio Nolan Ru u trećem minutu sudijske nadoknade vremena.

LIGA 1 - 7. KOLO:

Tuluz - Pari Sen Žermen 2:0 (0:0)