undefined

Bjelica deklasiran na debiju, uzalud gol Lazara Markovića (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | čet. 20.04.23. | 22:04

Sivas slavio 4:1

Neslavan debi na klupi Trabzona imao je hrvatski stručnjak Nenad Bjelica. Turski šampion nastavio je seriju loših rezultata pošto je ubedljivo poražen na gostovanju Sivasu - 4:1.

Ovo je četvrti meč u nizu na kom jedan od najboljih turskih klubova nema pobedu. O izlasku u Evropu više niko i ne mašta...

Zanimljivo da je Trabzon poveo večeras, a prvi gol u dresu tog kluba postigao je srpski internacionalac Lazar Marković. Igrao se 11. minut kada je nekadašnji ofanzivac Partizana iz dosta teške pozicije tukao na gol. Golman domaćina nije se proslavio i to je bilo 0:1.

Nagoveštaj boljih dana za Trabzon, ipak, nije dugo potrajao. Danac Jens Striger Larsen zaradio je isključenje u 22. minutu.

Sivas je izjednačio nedugo potom sa bele tačke, a do poluvremena je uspeo i da preokrene rezultat. U nastavku branilac titule u turskoj doživeo potpuni potop...

Lazar Marković zamenjen je u 64. minutu. Trabzonu nije pomogao ni ulazak Mareka Hamšika u drugom poluvremenu.

TURSKA 1 - 30. KOLO

Alanja – Galatasaraj 1:4 (1:2)