Inter ostaje bauk za Fjorentinu, proradili Atalantini bokovi (VIDEO)

4

44444

pre preko 2 godine

Na pocetku sezone sam pisao da je inter kandidat za titulu. Najvece pojacanje je Inzagi koji je igrao isti sistem sa trojicom nazad i u laciju i to sa raspalim igracima Radu, Acerbi i neki prosecni brazilac. Damfris u napadu slican Hakimiju, Calhanoglu i bolji od Eriksena( makar u interu zasad) i Dzeko me najvise iznenadio, trci, asistira, vrlo inteligentno igra
H

Holmes

Eriksen je bolji

Marjann

Calhanoglu nije ni blizu Eriksena. Koliko god je to na papiru 3-5-2, Iznagi igra sa jednim ofanzivnim veznim, dok je kod Kontea tu poziciju igrao striktno defanzivni vezni. U laciju je to bio Luis Alberto, dok je kod Kontea to bio Galjardini
D

Donja_crta

Neko 2 gola za 2 minuta preokret... a neko ima 2 boda i u opasnoj je zoni. Sportski pozdrav
G

Gostkaka

neko 9 titula u nizu neko svake 15 godine osvoji titulu
I

Inter

Gostkaka@ neko jedini italijanski klub koji nije igrao Seria B, a neko osvajac iste; neko poslednji italijanski klub kao sampion Evrope, a neko tu istu osvojio u proslom veku/milenijumu.
M

Monterooo

Dzeko sa 35 g je za nastasica klasa bez granica ako riberi ne odigra bar 20 utakmica u sezoni idu oni za Parmom.
I

Ifa

Izgleda da je dzeko u 35toj babuka za realno precijenjenog vlahovica
G

Gile Interista

Gde je onaj drugar sto je rekao da se pita kako je Darmian odigrao sve utakmice od pocetka sezone, ja sam mu napisao da je Darmian vise nego zahvalan igrac, sto je i pokazao prosle sezone, ove sezone je covek odluke u teskim utakmica za Inter a bio je to i prosle sezone isto to, kad god je Inter trebao da preokrene on je bio odlican za tako nesto, protiv Verone on je bio covek odluke asistencijom za Koreu, pokrenu je Hoakina tom asistemcijom, danas takodje on covek odluke koji razibija led za Interov prvi gol, ubacio se fenomenalno na asistenciju Barele, znaci iskustvo radi svoje, Darmian je u odnosu na Damfrisa jako iskusan igrac, ovakve stvari je radio i kod Kontea, zna kad treba da se ubacuje i zna da asistira kad je gusto za ekipu, mora Damfris jos da uci, on je buducnost to stoji, ali je Darmian fenomenalan igrac sa velikim znanjem i to se vidi u jako teskim utakmicama, moras i ti druze da pogledas jos doata meceva, kako bi napisao da se pitas kako on igra vise na pocetku od Damfrisa koji tek treba da uci u Seriji A, pogodili jesu da njim, ali ima vremena za njega
G

Gist

I ako je hakimi otisao, nama su bokovi sa di marcom i damfrisom jaci nego prosle sezone, napad takodje cak nam je i jedan u napadu visak, verovatno ce satriano na neku pozajmicu, mada bi ja pre dao sanceza zbog povreda i plate, fali nam taj jedan u vezi, vesino bi mozda mogao to da pokrije, ali su i on i vidal, galjardini slabi igraci, mora da se na zimu dovede makar jedan, zadnji vezni nam je isto bez zamene, nadam se da ce marota to da sredi kao i uvek, ako vec nesto i nije dogovoreno
E

Erector

Fun fact: Ovo je bila 1500-ta pobjeda Intera u Seriji A.
G

Gist

Prva je bila davne 1929, protiv livorna
I

Inter

Svaka cas Fiorentini za onako prvo poluvreme. Zbog onakvog zalaganja i truda su zasluzili bod, ali previse je bilo za ocekivati da onakav tempo mogu drzati celu utakmicu. Kada su gubili snagu, a jos i na to Inter uspeo preokrenuti rezultat, vise nisu mogli tako da kontrolisu utakmicu. Ako ovako budu igrali, mnogi favoriti ce se namuciti protiv njih, a i oni bi mogli da obezbede plasman u Evropu. Za Inter je veoma bitno da su naucili da pobedjuju cak i kada ne igraju dobro, mada su bili dobri u drugom poluvremenu.
P

Piemont

Kad vidis Broj komentara Na clanku o Interu i broj komentara na clanku o Juvetusu Znas ko je Veci Klub
G

Pa vole ljudi da se smeju juventusu, zato vise komentarisu njih nego Inter, ko da se smeje Interu kad kidaju, A sto se ti sad zoves piemont u mesto ja psv !? sto se krijes ? izadjes i ti iz mraka da proviris kako kida ova PLAVO CRNA masina 👈 sad ce uteha da ti bude da ljudi sprdaju juventusic a INTER 😂 cega se pametan stidi ti se ponosis, pazi cime se ti dicis 😂 dodje 70 ljudi i vise da se smeje juventusu i ti sav srecan zbog toga 😂 ne komentarisu oni njih da su dobri, nego se sprdaju sa tim klubom 😂 niko ih ne hvali nego prave komediju od njih, sad kapiras sto se vise komentarise juventus nego Inter ? 😂😂😂😂😂😂😂😂
I

Inter

Da je Inter kiksnuo bilo bi ovde duplo vise komentara, jer bi se u prvom redu navijaci Juventusa nasladjivali kiksom. Ali, s obzirom kakve rezultate belezite na pocetku sezone, ne smete se ovde podsmejavati cak i u slucaju kiksa najveceg rivala.
E

Engleski nogomet

Po čemu je Lukaku ikako bolji od bosanskog dijamanta, jedino eto što je mlađi i to je to. Treba Lukaku još pure jesti da bude klasa kao babuka.
J

Ja psv!

Usli kinezi sa koferom para u fiorentininu svlacionicu,cista namestaljka tako juventus pre radio
I

Inter

Sam priznas da je Juventus namestao, a onda kasnije calciopoli nazivas farsopoli.
G

Odakle kinezima pare ? ne nemaju oni pare trenutno, oni imaju Marotu A ne keš lovu, oni ce tek imati pare da finasiraju igracki kadar Intera, nije ti Inter juventus pa da placa sudije, sad kukate kad Inter ima mali budzet, a zamisli koja ce kuknjava da krene, kad kineska vlada opet odobri Zang Familji da iznose svoj kapital van Kine, odnosno kad fam. Zang krene opet da kupuje igrace Interu iz sopstvenig budzeta, onaj plus od 166 miliona eura na Transfermaktu im to odobrava za sl. sezonu, sad kad kineska vlada skine rampu za iznos novca van Kineske drzave, onda krece ozbiljna kupovina opet u Interu, a do tada je Fenomenalni Marota tu da kupi za nula ili malo love vrhunske igrace PLAVO CRNIMA, polako sa kukanjem od muke, gde se zurite, ima vremena
P

Pjanic sa tri zuta

Vidim, kad Inter pobedi, vest ide u ostale vesti, ne u Italiju, cisto da se zaturi negde. :) Kazu nesto za sudije, gol Viole posle cistog faula nad Skrinjarom. I na kraju, u pet kola, 11 (slovima: jedanaest) igraca se upisalo u strelce. Ceo jedan tim. Meni je to ozbiljan pokazatelj moci. Ne znam za vas.
L

Lazzio

Salty
V

Vrana

To je ozbiljan pokazatelj da nema lukakua u timu. Kad nemas golgetera u timu golove daju svi. Cestitke na pobedi. Inter nije bio bolji a uzeo sva tri boda i to je ono sto pravi razliku izmedju sampiona i ostalih klubova. Viola dobra ali nemocna u drugom poluvremenu. Dal meni tako deluje ispravite me ako gresim ali dzeko i lautaro nikako ne saradjuju u napadu.
P

@Vrana Opet pokusavas da ispadnes pametan a nemam pojma sta si hteo reci. Nema Lukakua pa svi daju golove? To je nesto lose? Nema golgetera? Dzeko 4, Lautaro 3 gola do sad.
E

Erector

Tri po tri i palača. Mislio sam da je poraz neminovan nakon prvog poluvremena, bukvalno su izašli kao na rekreaciju, Viola je tu trebala dobiti meč. Sjajno su igrali prvo poluvrijeme, sama statistika od 6 šuteva u okvir gola dovoljno govori. Međutim, u drugom poluvremenu par minuta,preokret i totalni pad Fiorentine. Utakmica veoma napeta, bilo je tu svega, ovaj crveni što jedan spominje apsolutno zaslužen, sam Gonzalez jako prgav i agresivan, kad se tako ide prema njemu onda se kao žali. Sudija inače za svaku pohvalu, pustio je malo jaču igru i sijevalo je na sve strane. Jako bitna pobjeda na teškom gostovanju i potpuno zaslužena.
G

Naravno brate dobro si video, prvi gol gol Fiorentine je predhodio faulom nad Skrinjarom, all sudija pusta da se igra dalje i Inter prima gol, mnogo se napalila ova Fiorentima a ne zna da iskoristi svoje sanse, kad protiv Sampiona ne iskoristis svoje sanse iz prvih 45 mimuta meca, onda nemoj ni da ocekujes da mozes da pobedis odnosno Fiorentina nemoj to da ocekuje, dali jedan gol i mislili da su zarvsili mec, ovaj paljenik od trenera umislio da moze da igra ultra ofanzivan fudbal protiv Sampiona, on mislio sto je Sampdorija imala srece i igrala napadacki da moze i on, neka se samo pale i igraju ovako, samlece Inter sve paljenike, neka puknu dusmani, gasi mesalicu motaj kablove, neka idu na spavanje laku noc dusmancici
G

Inter pokazuke klasu, ali bukvakno klasu,  kad neko u roku tri minuta kao Inter preokrene utakmicu u svoju korist onda je to suva klasa to retko ko moze, jeste Fiorentina bila superiorna u prvom poluvremenu, ali dzabe sve kad Inter stupi na scenu u drugih 45 minuta meca onda nema spasa, nista ne menja ni igrac manje, zasluzeno je dobio crveni karton, neka nauci da ovo nije Argentinska ilga, i da se ovde sudija ne provocira, nije bio dovoljan faul Bastonija za zuti jel su se obostrano vukli, ali Fabri ipak daje faul ovim napaljenicima, a ovaj Fenomeno nasao da tapse sudiji pa mu nije dosta pa opet tapse i svesno trazi ceveni karton, sto se tice plavo crnih odlicno izveden korner od strane Calhanogla i Dzeku kuca loptu u mrezu, dok Hakan pise asistenicju, tamo dge je Dzeko stao u proslom kolu u ovom je samo nastavio, ovde se ne vidi da nekom fali Lukaku u ovom timu Intera, nisu oni slucajno sampion da zavise od dva igraca, FORZA INTER ❤