Irci planiraju da napadnu Portugalce: Imali smo ih i tamo do 89. minuta

@

@ssss

pre preko 2 godine

Šta ti je doza sreće. Portugal do 89.minuta gubio od Irske pa preokrenuo i pobedio. Da je za tih nekoliko minuta ostalo 1:0 za Irsku i da mi nismo prosuli dva boda protiv irske u 88.minutu ako se ne varam sada bi već išli na SP.
g

gari2145

Ne bi, u tom slucaju bi sad portugal imao 13 a mi 19 bodova. Sto bi znacilo da mi nam remi tamo odgovarao.
d

denula

Ne bi.. Imali bi 19 a Portugal 14 I utakmicu manje.. Odgovorao bi nam remi u Portugaliji al bi Portugalci napali ko ludi jer ce u dablinu ionako dobiti
G

Gost17

Ronaldo je ubica i sa 36..mnogo tekmi je resio u u 90+ ove godine..njega paziti koliko se moze..i nama je dao onaj cist gol isto na kraju..sreca nas pogledala malo. Irci su smesni..mi ih razbili..ali nismo dali drugi gol i prosusmo bodove..srecno
x

xexeexxe

drugi gol je dao nakon sto je vec isteklo nadoknadno vreme i nije fer bilo priznati taj pogodak...iskreno
C

Coan01

Možda zvuči ludo,ali ja ne bih voleo da ih Irci dobiju nego bi nam po meri bio remi! U tom slučaju ne igramo na bod,niti na poraz pa čekamo druge rezultate itd. već moramo kako znamo i umemo da idemo na pobedu. Opšte poznato je da sve zajebemo kad igramo na bod ili čekamo drugi rezultat u našu korist,zato bih voleo da remiziraju pa da u Lisabonu spakujemo kofere za Katar.