""

FMP sve bliži poziciji tri, Dinamik pokazao snagu u Subotici

Vreme čitanja: 1min | čet. 18.05.17. | 22:10

Očekivani rezultati u okviru devetog kola MOZZART Superlige

FMP juri ka Jadranu, FMP želi što pre da kapariše poziciju broj tri za plej-of. Ekipa iz Železnika je bez većih problema slavili kod kuće protiv Vršca - 83:63, u devetom kolu MOZZART Superlige.

Dileme u beogradskom prdgrađu skoro da nije bilo. Gosti iz Banata su odolevali prvo poluvreme, ali je u nastavku domaćin pojačao odbranu i rutinski priveo meč kraju. Vršac je za 20 minuta u drugom poluvremenu postigao samo 24 poena.

Suviše malo za FMP. Kod domaćina najefikasniji je bio Ljubičić sa 15, dok su Bolden i Davidovac postigli 14. FMP je na taj način stigao do šeste pobede.

Važnu pobedu ostvario je Dinamik. Ekipa Miroslava Mute Nikolića je slavila na gostovanju Spartaku - 83:73. Već po običaju najefikasniji je bio Kimani Frend sa 20 poena i pet skokova.