""

Anderlehtova partija sezone, asistencija Obradovića, rafal Okaka Čuke (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 18.10.15. | 19:58

Klub iz Brisela deklasirao Zulte Varegem

Konačno je proradio i Anderleht! Velikan iz Brisela je odigrao partiju sezone i deklasirao Zulte Varegem sa 4:0 u gostima za najubedljiviji trijumf od početka sezone.

Anderleht je timu iz Varegema naplatio za sve kikseve i greške u dosadašnjem delu sezone. Stefano Okaka Čuka je odigrao najbolji meč od dolaska u Belgiju. Italijan je posle centaršuta Prata u 14. minutu lepim golom glavom najavio kanonadu.

Sve je bilo rešeno u nadoknadi prvog poluvremena. Badri je srušio Ezekijela u kaznenom prostoru Varegema i skrivio penal, a Leje dobio dva žuta kartona zbog protesta i ostavio ekipu na cedilu. Defur je bio siguran izvođač najstrožije kazne i Anderlehtu je posle toga bilo lakše sa igračem više i dva gola prednosti.

U 52. minutu je Ivan Obradović upisao asistenciju, a Okaka Čuka drugi gol na meču. Konačnih 4:0 je postavio Dendonker posle greške Jorgensena.