""
""

Arsenal iz Tule izašao iz rezultatske bule: Ahmatova crna serija (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 21.08.17. | 20:54

Arsenalu iz Tule je konačno svanulo. Ekipa srpskog veziste Gorana Čaušića osvojila je tri boda na izuzetno teškom gostovanju Ahmatu u Groznom i pobegla sa dna tabele – 1:2 (0:1).

Igrač odluke bio je mladi crnogorski napadač Luka Đorđević, koji je u 76. minutu iskoristio odličan centaršut Anrija Kaguša i snažnim udarcem glavom sa oko 13-14 metara posla loptu iza leđa nemoćnog Vitalija Gudijeva.

Gosti su znatno bolje ušli u meč i na vreme došli do vođstva preko Tkačeva, što im je značajno olakšalo posao. Domaćin je više napadao i pre, a posebno nakon primljenog gola. Prvu priliku za izjednačenje propustio je Leo Žaba sa bele tačke u 70. minutu, ali je samo četiri minuta kasnije Zaur Sadajev matirao Vladimira Gabulova.

Ipak, već u sledećem napadu Đorđević je postao heroj Tule i druge pobede Arsenala u ovoj sezoni.