"Radost Gustava Denisa"

Atalanta "otela" bod u Ređo Emiliji, a mogla je i sva tri

Vreme čitanja: 1min | sub. 08.11.14. | 20:00

Ekipa iz Bergama ni jednom tokom meča nije uspela da pogodi okvir gola, ali je u 73. minutu Rajmondi pogodio okvir gola Andree Konsiljija – 0:0

Radost Gustava Denisa

Atalanta je osvojila ono po šta je i došla u Ređo Emiliju. Čvrstom defanzivom ekipa iz Bergama uspela je da odoli domaćem Sasuolu, ali da je imala malo više sreće mogla je da osvoji i sva tri boda – 0:0.

Sasuolo je bio daleko ofanzivniji u ovom meču. U prvih 45 minuta golu Marka Sportijela konstantno su pretili Zaza, Sansone i Berardi, dok su u nastavku meča tu ulogu preuzeli Flokari i Floro Flores.

Gosti su strpljivo čekali svoju priliku i dočekali su je u 73. minutu, ali nisu uspeli da je iskoriste.

Nakon odličnog centaršuta Salvatorea Moline odlično je glavom gađao Kristijan Rajmondi, ali je u tim trenucima sreća pogledala skamenjenog Andreu Konsiljija, koji je gledao kako lopta pogađa okvir svog gola.

Sasuolo je vezao drugi remi u Seriji A, ponovo bez postignutog gola, dok je Atalanti ovo treći uzastopni nerešen rezultat u šampionatu.