""
""

Baksuzni Džanajev častio Armejce! Malo je jedan iranski Mesi kada se igra protiv CSKA (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 22.08.15. | 18:55

CSKA iz Moskve i posle šestog kola ima perfektan učinak u ruskoj Premijer ligi. Armejci su uz mnogo muke, ali i sreće na svom terenu pobedili ekipu Rostova sa 2:1 i ostali suvereni lideri ruskog šampionata.

Navijači moskovskog kluba danas će slaviti protivničkog čuvara mreže Soslana Džanajeva. Igrao se 88. minut kada je Alan Džagojev šutirao u gužvi ispred gola, lopta je udarila u stativu, pogodila Džanajeva u leđa i završila u mreži za preokret i pobedu CSKA.

Iranski Mesi, kako zovu Serdara Azmuna, već u 10. minutu iskoristio je nepažnju odbrane domaćih, zatresao mrežu CSKA i pokazao da se Rostov neće lako predati.

Pokušavali su Armejci od tog trenutka na sve načine da zaprete golmanu Rostova Soslanu Džanajevu, ali su bili bezuspešni sve do 66. minuta.

Tada je Amhed Musa pokazao još jednom da “zna fudbala“, prošao kroz odbranu Rostova kao da ne postoji i konačno doneo malo radosti navijačima na Himki areni.

Reprezentativac Srbije Zoran Tošić bio je starter u ekipi CSKA, ali ga je u 63. miutu zamenio Pontus Vernblom.