""
""

Bez bure u Frajburgu, očajni Verder lagano pao!

Vreme čitanja: 1min | pet. 21.03.14. | 23:06

Domaćin bio znatno bolji i zasluženo je došao do vrednih bodova u borbi za opsatanak – 3:1

Fudbaleri Frajburga savladali su Verdera iz Bremena sa 3:1 na svom terenom i pobegli iz zone ispadanja na tabeli nemačke Bundeslige.

Frajburg je igrao bolje i zasluženo je došao da vrednog uspeha, dopustivši gostima samo počasni pogodak u završnici prvog susreta 26. kola.

Goste je na vreme otvorio Julijan Šuster u 15. minutu, a kada je Feliks Klaus na startu drugog poluvremena i drugi put zatresao mrežu Rafala Volfa bilo je jasno da bodovi ostaju u Frajburgu.

Pogodak talentovanog Klausa namestio je sjajni Admir Mehmedi, koji je u 59. minutu i definitivno presudio gostima iz Bremena.

Počasni pogodak za ekipu Robina Duta postigao je Nils Petersen 20 minuta pre kraja meča.