""

Bizon za bod na Nacionalnoj areni

Vreme čitanja: 1min | sre. 09.08.17. | 22:48

FCSB zabeležio drugi vezani remi na svom terenu

Prošle srede rapsodija na Dosun areni i 4:1 protiv Plzenja za plasman u plej-of kvalifikacija za Ligu šampiona. A večeras - razočaranja. FCSB nikako da uhvati seriju dobrih rezultata, pa je tako u petom kolu Lige 1 odigrao samo nerešeno sa CSM Jašijem - 1:1.

Čak rumunski velikan (lažna Steaua, ako više volite) može da peva što je uzeo taj bod, jer je sve do početkom drugog poluvremena bio u zaostatku. A onda je u 56. minutu francuski napadač Haerlem Edi Njoere - kome su zbog korpulentnosti prišili nadimak Bizon - uspešno realizovao jedanaesterac i spasao rim našeg Marka Momčilovića (igrao 90 minuta na poziciji levog bela) poraza.

Bio je to drugi uzastopni remi FCSB-a na Nacionalnoj areni u Bukureštu, gde je pre deset dana istim rezultatom odolela Krajova.