""

Bomba Kosanovića – Janković ispustio bivši klub! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 26.02.17. | 16:20

Remi u duelu Standarda i Mehelena – 2:2

Ako je bilo neke dileme – sad ih nema ni najmanje. Plej-of belgijskog prvenstva ove sezone će ostati nedosanjan san za Standard iz Liježa. Ekipa Aleksandra Jankovića uspela je da prekine mini seriju Mehelena od dva uzastopna trijumfa, ali teško da se zadovoljila remijem – 2:2

Videli smo mnogo toga u Liježu. Sjajan gol je postigao potencijalni reprezentativac Srbije Miloš Kosanović. On je u 40.minutu namestio loptu na nekih 17 metara od gola, a potom levicom smetio loptu u mrežu.

Standard ima Kosanovića, ima i odličan napadački tandem, ali kuburi sa defanzivnom igrom. Videlo se to i prilikom golova Ritsa. Bivši Jankovićev klub je za četiri minuta postigao dva gola. Oba puta je na gotovo identičan način ponetirao Rits.

Ipak, tu nije stavljena tačka na utakmicu. Vrlo brzo je izjednačio Orlando Sa. Napadao je u nastavku Standard, ali nije uspeo da stigne do celog plena.