"Dijarin šut"

Bomba Lamina Dijare u same rašlje na debiju u novom klubu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 08.02.16. | 19:52

Bivši igrač Partizana odlično startovao u Goztepeu

Dijarin šutMalo je igrača koji mogu da se podiče takvim podatkom. Lamin Dijara je u svakoj sezoni počevši od 2007/2008 takmičarsku godinu završavao sa dvocifrenim golgeterskim učinkom. Ove će to ići malo teže, jer je u Antaliji u drugom planu, pa smo dugo čekali prvenac u novoj sezoni. U Antaliji su izgubili strpljenje, senegalskog napadača su poslali na pozajmicu u drugoligaša Goztepe, a već na debiju u novom klubu Dijara je prekinuo post. Nažalost, nije uspeo da prvencom u novom klubu prekine i post Goztepea od sada već čak šest kola bez pobede - 1:1 protiv Šanliurfe koja je do boda stigla sa penala Edinja u 89. minutu.

A kakav je to samo gol Dijare bio. Odložena lopta saigrača, bivši golgeter Partizana je odmerio situaciju i sa nekih 22 metra neodbranjivo tukao u sam rogalj protivničkog gola. Majstorija!

Mogao je, inače, Dijara i pre tog 38. minuta do pogotka, ali je posle solo prodora u 18. šutirao tik pored stative. Bilo kako, odličan debi 32-godišnjeg napadača.