""
""

Bragin san o Ligi šampiona još živi, Ze Luis i Eder pogodili u “kamenolomu“ (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 15.02.15. | 22:11

Fudbaleri Brage rutinski slavili protiv Aruke, po jedan pogodak u oba poluvremena bio je dovoljan za miran san domaćih navijača

Braga nikako ne odustaje od trke za Ligu šampiona. “Nadbiskupi“ su na svom terenu teško, ali zasluženo došli do pobede nad Arukom od 2:0 u utakmici 21. kola portugalske Primeire i približili se trećeplasiranom Sportingu na četiri boda zaostatka.

Ekipi Brage ovo je bila četvrta uzastopna pobeda, računajući prvenstvo i kup, dok je Aruka upisala četvrtu utakmicu zaredom na kojoj nije osetila slast trijumfa.

Domaća ekipa povela je u 19. minutu pogotkom Ze Luisa, a u 61. minutu gosti su ostali bez Tinoka koji je zaradio drugi žuti karton i isključenje.

Bilo je potrebno malo vremena fudbalerima Brage da iskoriste tu brojčanu prednost na teren, a to se konačno desilo u 84. minutu, kada je Eder pogodio za konačnih 2:0.