"Ahmed Hasan Koka u neverici"

Bragin sunovrat za deset minuta i lekcija Belenenseša

Vreme čitanja: 2min | ned. 13.03.16. | 23:21

Težak poraz ekipe Nikole Stojiljkovića u 26. minutu

Ahmed Hasan Koka u nevericiZnate onaj osećaj kad preko nekog “lajvskora“ pratite meč i mislite kako se ništa ne dešava, onda se prošetate da uzmete sok ili pivo iz frižidera, a kad se vratite i opet udobno smestite u fotelju zbunite se jer vam nije jasno da li gledate istu utakmicu. Upravo to se desilo svima onima koji su se nadali kecu Brage na gostovanju kod Belenenseša, pošto se naizgled dosadna utakmica u najkraćem periodu pretvorila u debakl ekipe Nikole Stojiljkovića - 0:3 u 26. kolu Primeire.

Domaćem Belenensešu je, naime, trebalo samo deset minuta da tri puta matira golmana Brage Marafonu. Redom Gonsalo Silva u 56, pa Miguel Rosa u 61. i Tijago Kajero u 66. minutu za potop Braginih nada da će ostati na sedam bodova zaostatka za Porto i zadržati kakve-takve šanse da se domogne kvalifikacija za Ligu šampiona.

Kad je Portugalija u pitanju, zna se kome po tradiciji pripadaju ta mesta u evropskoj eliti.

Stojiljković je, inače, meč po običaju počeo u startnoj postavi Brage, da bi u 63. minutu ustupio mesto Ahmedu Hasanu Koki.