""

Brko, spremi se za farbanje! Bohum na korak od opstanka!

Vreme čitanja: 1min | pet. 19.04.13. | 20:07

Devet golova u tri meča nemačke Cvajte

Treneru Bohuma Piteru Nojrureru se smeši obećano farbanje. Nakon trijumfa u Kotbusu proteklog vikenda Bohum je na svom terenu ubedljivo savladao Sank Pauli sa 3:0 i čvrsto se uhvatio za slamku spasa.

Junak trijumfa domaće ekipe na Rajnpauver stadionu bio je odlični slovenački napadač Zlatko Dedič, koji je dva puta tresao mrežu veoma loših gostiju.

Prvi pogodak Slovenac je postigao iz penala u 25. minutu, dok je 12 minuta kasnije praktično rešio pitanje pobednika. Konačan rezultat dvadeset minuta pre kraja meča postavio je Japanac Jusuke Tasaka.

Indetičnim rezultatom Alen je na svom terenu savladao Union Berlin i definitivno ga odaljio od Bundeslige, dok se Jan Regenzburg porazom od Ingolštada na svom terenu i definitivno oprostio od druge lige.